گروه حمل و نقل دریایی آروین بار

سعی را بر آن داشته است تا با به کارگیری  نیروهای زبده و شناورهای ایمن امنیت خاطر صاحبان کالا را فراهم نماید. امنیت کالا ، تاکید بر بسته بندی صحیح و نیز سرعت در حمل و نقل از اصلی ترین مواردی میباشد که ما بر آن تاکیدی بسیار داریم .

این گروه حمل و نقل از اغاز فعالیت خود تاکنون با شرکت های بازرگانی و صاحبان کالا در بیشتر نقاط کشور به خصوص تهران و اصفهان همکاری پیوسته و صمیمانه ایی داشته است .

با افتتاح دفتر مرکزی در شهر دبی توانستیم در ساماندهی کالا های مشتریان از مبدا ، سرعت در حمل کالا را بالا برده و رضایت خاطر مشتریان را فراهم نماییم . بیشترین ارتباطات حضوری در دفتر مرکزی واقع در دبی صورت میگیرد و با همکاری چند شرکت کارگو درچین دایره ی فعالیت و خدمات رسانی خود را گسترش دهیم .

 ما توانسته ایم با دارا بودن دفتر در شهر دبی و نیز افتتاح دفتر در شهر بوشهر و همکاری با بیش از بیست شناور در اقصی نقاط جنوب کشور سهمی در حمل و نقل دریایی کالا از چین و از دبی به ایران داشته باشیم  و در کنار تاجران و بازرگانان توانسته ایم خدمت رسانی به این عزیزان را به نحو احسنت انجام دهیم . از دیگر فعالیت هایی که در طول دوسال اخیر توسط شرکت ما انجام میشود حمل خرده بار و نیز خریدهای اینترنتی از سایت های خارجی میباشد .

از این طریق با مشتریانی در ارتباط بوده ایم که سطح کوچکتری از کار بازرگانی را انجام میدهند. به لحاظ گستردگی بی نهایت فضای کسب و کارهای اینترنتی و نیز گسترش کانالهای تلگرامی خرید و فروش کالا با گروهی از مشتریان همکاری داشته ایم که نیاز به خرید کالا و حمل کالا از دیگر نقاط جهان را دارند. که مجموعه ی ما گوشه ایی از کار خود را به این نوع فعالیت ها اختصاص داده است.